Jongens A2
hcz headers 1920x1000 (1).jpg hcz headers 1920x1000 (2).jpg header dames 1 1920 x 1000.jpg header dames 1-21920 x 1000.jpg header dames 1-3 1920 x 1000.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header heren1.jpg header image007.jpg Header2 heren1.jpg Header3 heren1.jpg header6 heren 1.jpg headers hcz 1920x1000 - (1).jpg headers hcz 1920x1000 - (10).jpg headers hcz 1920x1000 - (11).jpg headers hcz 1920x1000 - (12).jpg headers hcz 1920x1000 - (2).jpg headers hcz 1920x1000 - (3).jpg headers hcz 1920x1000 - (5).jpg headers hcz 1920x1000 - (6).jpg headers hcz 1920x1000 - (7).jpg headers hcz 1920x1000 - (8).jpg
 

Jongens A2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frank van Keulen
Manager Esther Beeres
Manager Pauline van Schaick
Trainer Wilco Prins
Trainer Marc Visscher

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCM JA1 14 37 12 1 1
2 PW JA1 14 31 10 1 3
3 Zwolle JA2 14 26 8 2 4
4 Ares JA1 14 18 5 3 6
5 Hattem JA1 14 17 5 2 7
6 Zutphen JA1 14 16 5 1 8
7 Bully JA1 14 14 4 2 8
8 Almelo JA1 14 3 1 0 13

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Zwolle JA2 Bully JA1 1-1
Ares JA1 Zutphen JA1 2-2
PW JA1 HCM JA1 1-3
Hattem JA1 Almelo JA1 18-2
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Almelo JA1 PW JA1 0-5
HCM JA1 Zwolle JA2 3-1
Zutphen JA1 Hattem JA1 4-1
Bully JA1 Ares JA1 2-1
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Ares JA1 HCM JA1 3-3
PW JA1 Hattem JA1 3-2
Zwolle JA2 Almelo JA1 8-1
Bully JA1 Zutphen JA1 1-2
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Hattem JA1 Zwolle JA2 4-1
Almelo JA1 Ares JA1 1-10
Zutphen JA1 PW JA1 1-3
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Zwolle JA2 PW JA1 1-0
Bully JA1 Almelo JA1 6-1
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
HCM JA1 Bully JA1 3-0
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
HCM JA1 Zutphen JA1 4-0
ZATERDAG 5 MAART 2022
Ares JA1 Hattem JA1 4-2
ZATERDAG 12 MAART 2022
Almelo JA1 HCM JA1 0-6
PW JA1 Ares JA1 7-1
Zwolle JA2 Zutphen JA1 3-1
Hattem JA1 Bully JA1 2-1
ZATERDAG 19 MAART 2022
HCM JA1 Hattem JA1 2-0
Zutphen JA1 Almelo JA1 7-1
Bully JA1 PW JA1 4-5
Ares JA1 Zwolle JA2 3-2
ZATERDAG 26 MAART 2022
Almelo JA1 Hattem JA1 1-6
Bully JA1 Zwolle JA2 1-1
Zutphen JA1 Ares JA1 2-1
HCM JA1 PW JA1 3-1
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Zwolle JA2 HCM JA1 3-0
Ares JA1 Bully JA1 5-3
PW JA1 Almelo JA1 (5-0)TEMP_RESULT
Hattem JA1 Zutphen JA1 3-1
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Zutphen JA1 Bully JA1 1-0
Almelo JA1 Zwolle JA2 0-6
Hattem JA1 PW JA1 2-2
HCM JA1 Ares JA1 5-1
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Zwolle JA2 Hattem JA1 4-0
PW JA1 Zutphen JA1 6-1
Bully JA1 HCM JA1 2-4
Ares JA1 Almelo JA1 3-2
ZATERDAG 14 MEI 2022
Zutphen JA1 HCM JA1 0-2
Almelo JA1 Bully JA1 3-6
Hattem JA1 Ares JA1 6-6
PW JA1 Zwolle JA2 3-0
ZATERDAG 21 MEI 2022
HCM JA1 Almelo JA1 4-1
Bully JA1 Hattem JA1 7-2
Zutphen JA1 Zwolle JA2 1-2
Ares JA1 PW JA1 2-6
ZATERDAG 28 MEI 2022
Zwolle JA2 Ares JA1 3-1
PW JA1 Bully JA1 7-0
Hattem JA1 HCM JA1 1-7
Almelo JA1 Zutphen JA1 3-0