Trainingsschema
Header foto 2.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header foto 7.jpg Header foto 8.jpg heather 1(1).jpg heather 1(3).jpg _DSC9803.jpg _DSC9827.jpg _DSC9894.jpg _DSC9897.jpg
 
Senioren
D1
19:00 - 21:00
KW1
Trainer(s)
Bart van Kersbergen
Roel Stofmeel
Opmerkingen
D2
20:30 - 22:00
KW2 - AB
Trainer(s)
Tim de Vries
Opmerkingen
D3
20:30 - 22:00
KW2 - AB
Trainer(s)
Tim de Vries
Opmerkingen
D7
20:00 - 21:30
KG5 - AB
Trainer(s)
Marc Hollander
Opmerkingen
D8
19:00 - 20:30
KG7 - AB
Trainer(s)
Linda Brunsveld
Opmerkingen
DJ1
20:00 - 21:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Michel Niekamp
Opmerkingen
DVB
20:30 - 22:00
KG7 - AB
Trainer(s)
Linda Brunsveld
Opmerkingen
Junioren A
MA1
17:30 - 19:00
KW2 - AB
Trainer(s)
Bart van Kersbergen
Opmerkingen
MA6
19:30 - 20:30
KG6 - AB
Trainer(s)
Jos Rabelink
Opmerkingen
Junioren B
MB11
18:30 - 19:30
KG6 - CD
Trainer(s)
Lisette Greiving
Opmerkingen
MB2
19:00 - 20:30
KW2 - AB
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
MB4
18:30 - 19:30
KG5 - CD
Trainer(s)
Marise Veurink
Opmerkingen
MB7
19:30 - 20:30
KG5 - CD
Trainer(s)
Renger Harwig
Opmerkingen
Junioren C
MC12
18:30 - 19:30
KG5 - AB
Trainer(s)
Milou Bertram
Opmerkingen
MC2
17:30 - 19:00
KW2 - CD
Trainer(s)
Tim de Vries
Opmerkingen
MC7
17:30 - 18:30
KG5 - CD
Trainer(s)
Marise Veurink
Opmerkingen
MC8
17:30 - 18:30
KG6 - AB
Trainer(s)
Jos Rabelink
Selina Cevat
Opmerkingen
MC9
18:30 - 19:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Peter Driesprong
Peter Driesprong
Marcel Grafhorst
Opmerkingen
Junioren D
MD10
17:30 - 18:30
KG5 - AB
Trainer(s)
Milou Bertram
Opmerkingen
MD11
18:00 - 19:00
KG7 - CD
Trainer(s)
Charissa Bertram
Opmerkingen
MD6
17:00 - 18:00
KG7 - AB
Trainer(s)
Lisette Greiving
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
16:00 - 17:00
KG5 - AB
Trainer(s)
Milou Bertram
Opmerkingen
M8E10
17:00 - 18:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Rudi Westers
Opmerkingen
M8E2
15:00 - 16:00
KW2 - CD
Trainer(s)
Rudi Westers
Opmerkingen
M8E3
15:00 - 16:00
KW2 - AB
Trainer(s)
Eveline Zwager
Opmerkingen
M8E4
16:00 - 17:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Rudi Westers
Emilie ten Thij
Opmerkingen
M8E5
16:00 - 17:00
KW2 - AB
Trainer(s)
Eveline Zwager
Opmerkingen
M8E6
16:00 - 17:00
KG5 - CD
Trainer(s)
Fleur Tijmes
Opmerkingen
M8E7
16:00 - 17:00
KW2 - CD
Trainer(s)
Tim de Vries
Opmerkingen
Jongste jeugd E
ME11
15:00 - 16:00
KG6 - A
Trainer(s)
Deltion College GDW
Opmerkingen
ME12
15:00 - 16:00
KG6 - BC
Trainer(s)
Deltion College GDW
Noa van Oijen
Opmerkingen
ME13
15:00 - 16:00
KG6 - D
Trainer(s)
Deltion College GDW
Opmerkingen
ME14
15:00 - 16:00
KG7 - A
Trainer(s)
Deltion College GDW
Opmerkingen
ME15
15:00 - 16:00
KG7 - BC
Trainer(s)
Deltion College GDW
Selina Cevat
Opmerkingen
ME16
15:00 - 16:00
KG7 - D
Trainer(s)
Deltion College GDW
Opmerkingen
ME17
16:00 - 17:00
KG6 - AB
Trainer(s)
Deltion College GDW
Opmerkingen
ME18
16:00 - 17:00
KG6 - CD
Trainer(s)
Deltion College GDW
Lisette Greiving
Opmerkingen
ME19
16:00 - 17:00
KG7 - AB
Trainer(s)
Deltion College GDW
Selina Cevat
Opmerkingen
ME20
16:00 - 17:00
KG7 - CD
Trainer(s)
Deltion College GDW
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
15:00 - 16:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Jeroen Molenaar
Opmerkingen
MF2
15:00 - 16:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Jeroen Molenaar
Opmerkingen
MF3
14:00 - 15:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Jeroen Molenaar
Opmerkingen
MF4
14:00 - 15:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Jeroen Molenaar
Opmerkingen
MF5
14:00 - 15:00
KG3 - A
Trainer(s)
Lisette Greiving
Opmerkingen
MF6
14:00 - 15:00
KG3 - B
Trainer(s)
Milou Bertram
Opmerkingen
MF7
15:00 - 16:00
KG3 - A
Trainer(s)
Lisette Greiving
Opmerkingen
MF8
15:00 - 16:00
KG3 - B
Trainer(s)
Milou Bertram
Opmerkingen
Overig
Trainingscoordinator
13:00 - 17:00
Trainingscoördinator - AB
Trainer(s)
Wilco Prins
Opmerkingen
Trainingscoordinator
14:00 - 18:30
Trainingscoördinator - CD
Trainer(s)
Maud Bos
Opmerkingen
WG A
14:00 - 15:00
KG5
Trainer(s)
Tim de Vries
Fleur Tijmes
Noa van Oijen
Selina Cevat
Opmerkingen
Senioren
H2
20:30 - 22:00
KW2 - CD
Trainer(s)
Nathan Fouhy
Opmerkingen
Junioren A
JA1
19:00 - 20:30
KW2 - CD
Trainer(s)
Tim de Vries
Opmerkingen
Junioren B
JB5
18:30 - 19:30
KG6 - AB
Trainer(s)
Jos Rabelink
Opmerkingen
Junioren C
JC4
19:00 - 20:00
KG7 - CD
Trainer(s)
Charissa Bertram
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
16:00 - 17:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Jeroen Molenaar
Opmerkingen
J8E2
14:00 - 15:00
Kw4
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
J8E3
15:00 - 16:00
KG5 - CD
Trainer(s)
Frank van Keulen
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JE5
15:00 - 16:00
KG5 - AB
Trainer(s)
Tim de Vries
Tim de Vries
Opmerkingen
JE6
15:00 - 16:00
KG5 - AB
Trainer(s)
Tim de Vries
Opmerkingen
JE7
14:00 - 15:00
KW2 - AB
Trainer(s)
Eveline Zwager
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
15:00 - 16:00
Kw4
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
JF2
14:00 - 15:00
KW2 - CD
Trainer(s)
Rudi Westers
Opmerkingen
JF3
15:00 - 16:00
Kw4
Trainer(s)
Joe Kodde
Fleur Tijmes
Opmerkingen
Overig
Deltion Trainers Praktijk
13:00 - 14:00
KG6
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Trainer - Tim de Vries
Hockeyacademie
16:00 - 19:00
KW1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Nathan Fouhy Ben Williams Jurjan Boiten Jeremy Bourgonje Bert Bunnik
Keeperstraining MC1 / JC1 - Trainer Geert Dalhuisen
17:00 - 18:00
Kw4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Hockey Academie Keepers
17:00 - 18:00
KG6 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining MC2 / MD1 - Trainer Anneclaire Hortensius
17:00 - 17:45
Kw4 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining MB4 / JB5 / MC3 - Trainer Clemens Roffel
17:30 - 18:15
KG3 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining JB2 / JA2 - Trainer Anneclaire Hortensius
17:45 - 18:30
Kw4 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining MB1 / MB2 - Trainer Geert Dalhuisen
18:00 - 19:00
Kw4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining MC7 / MC8 - Trainer Clemens Roffel
18:15 - 19:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining JC2 / JC3 / JC4 - Trainer Anneclaire Hortensius
18:30 - 19:15
Kw4 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining JA1 / JB1 - Trainer Geert Dalhuisen
19:00 - 20:00
Kw4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining MB11 / MC11 - Trainer Clemens Roffel
19:00 - 19:45
KG3 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining MA2 - Trainer Anneclaire Hortensius
19:15 - 20:00
Kw4 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining MB5 / MB6 / MB7 - Trainer Clemens Roffel
19:45 - 20:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
MB2 Strafcornertraining
20:00 - 20:30
Kw4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen

Agenda

Nog geen agenda punten.

Contact

Adres
Luttekeweg 5
8031 LG ZWOLLE
038-4545316

Postadres
Postbus 1505
8001 BM ZWOLLE
KvK nummer 5298438

Instagram