Commissies/vrijwilligers
Header foto 2.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header foto 7.jpg Header foto 8.jpg heather 1(3).jpg _DSC9803.jpg _DSC9827.jpg _DSC9894.jpg _DSC9897.jpg
 

Commissies/vrijwilligers

1.Bestuur
Olaf ten Thij Voorzitter
Eric Assink Secretaris
Fred van de Gronde Penningmeester
Frederik van de Werken Facilitair
Arjen Kale Tophockey
Monica Schuurman Breedtehockey
Eric Assink Businessclub en Sponsoring
2.Arbitrage
Arbitrage commissie
Yolande van Doornspeek Voorzitter
Rudolf Broekhuizen Lid Commissie
Jan Willem Schuit Lid Commissie
Marcel Oplaat planning arbitrage
Mark Homan planning arbitrage
Jurriaan Meppelink planning arbitrage en opleidingen
Wim Brugts planning arbitrage en opleidingen
2-1 Algemene verordening gegevensbescherming
Jurriaan Meppelink AVG Officer
3.Accomodatie
park en gebouwen beheer
Inte Huitema Voorzitter park en gebouwen beheer
Wim Brugts Lid Commissie park en gebouwen beheer
Dick vd Berg Lid Commissie park en gebouwen beheer
4.Administratie (Leden)
Administratie Leden
Esther Gums Contact persoon
5.Administratie (Contributie)
Brian van Griethuysen Contact persoon
Fred van de Gronde Penningmeester Ledenadministratie
6.Communicatie
Communicatie commissie
Eric Assink Voorzitter
Jurriaan Meppelink Lid Commissie
Jurriaan Meppelink Redaktie Nieuwsbrief
6-1 Clubhuis
Anneclaire Hortensius Foodmanager
7.Commissie Jongste Jeugd
Hans Rein Jacobi Voorzitter
Joke Rosingh-Fuhri Snethlage Funkey, Vogelgroepen, Wedstrijdgroepen, F & Meisjes E6
Marjolein Dievelaar F & Meisjes E6
Nicoline Kroese Jongens - E6, E8 & D
Saskia Troost Meisjes - E8
Marlou Schuit Meisjes - E8
Sabine Janssens Meisjes - D
Eric Lagerweij Meisjes - D
Maarten Versluis Meisjes - D Top & D Opleidingsteams
Bernadet Lucht Evenementen Jongste Jeugd
Mirjan Ringnalda Mini vd Week
8.Hockey technische zaken
Breedtehockey
Freek Aberson Voorzitter
Breedtehockey 7 to 7 competitie
Jeroen van der Horst Coördinator
Breedtehockey Dames Senioren en Veteranen
Linda Brunsveld Coördinator Dames/Veterinnen Lid commissie
Meike Kleinpaste Coördinator Dames/Veterinnen Lid commissie
Breedtehockey Heren Senioren en Veteranen
Eelco Grégoire Voorzitter
Breedtehockey Jongens A/B/C
Monica Schuurman Coördinator Jongens A/B/C Lid commissie
Pauline du Mez Coördinator Jongens A/B/C Lid commissie
Breedtehockey Meisjes A & B
Maarten Bertram Coördinator Meisjes B Lid commissie
Freek Aberson Coördinator Meisjes A Lid commissie
René Passchier Coördinator Meisjes A Lid commissie
Breedtehockey Meisjes C
Manon Eenkhoorn Coördinator Meisjes C Lid commissie
Rutger Naber Coördinator Meisjes C Lid commissie
Breedtehockey Trimmers
Eelco Grégoire Coördinator Trimmers
Breedtehockey van A naar Senioren
Olivier Holterman Coördinator Jongens Van A naar Senioren
Breedtehockey Zomercompetitie
Olivier Holterman Coördinator
Jelmer Westra Lid Commissie
Kaien van der Weide Lid Commissie
G-Hockey
Ellen Bosch Coördinator G-hockey
Materiaalcommissie
Jeroen van Oijen Voorzitter
Thomas Holterman Lid Commissie
Angelique Kok Lid Commissie
Berend jan Verhaagen Lid Commissie
Wim Brugts Lid Commissie
Technische zaken
Frank Geers Technischdirecteur
Wilco Prins Technischmanager
Wilco Prins Trainingscoördinator
Tophockey
Arjen Kale Contact persoon
Nicoline Kroese Lid Commissie
Nick de Heer Lid Commissie
Maarten Versluis Lid Commissie
Nicole van 't Slot Lid Commissie
Tim Stevens Lid Commissie
Arjen Kale Lid Commissie
Mirte Franken Lid Commissie
9.Toernooicommissie
Eric Assink Voorzitter
Frank van Keulen Lid Commissie
Vanessa Knaapen Lid Commissie
Geert-Jan Plette Lid Commissie
Sponsor Cie
Sponsorcommissie
Eric Viester Lid Commissie
Ruben van den Berg Lid Commissie
Berry Leerentveld Lid Commissie
Sportiviteit en Respect
Katrineke Dijkman Lid Commissie
Marnix van Daal Voorzitter
Han Faber Lid Commissie
Maaike Schievink Lid Commissie
Tjeerd den Boer Lid Commissie
Verhuur Accommodatie
Thim Pierik Contact persoon
Vertrouwenscontactpersoon
Vertrouwenscommissie
Marc Patijn Vertrouwenscontactpersoon
Eduard de Bruijn Voorzitter
Anne Hilde Feijth Vertrouwenscontactpersoon
Vrijwilligers
Vrijwilligers makelaar
Yvonne Zuidema Voorzitter
Jan Paul Bakker Lid Commissie
Webzaken
Jurriaan Meppelink webmaster
Frederik van de Werken webmaster
Wedstrijdsecretariaat jongste jeugd
Eline Hilhorst wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat junioren
Irma Venema wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat senioren
Wim Brugts wedstrijdsecretaris
Jurriaan Meppelink wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat Zaal
Wim Brugts Wedstrijdsecretaris zaal
Wedstrijdzaken
Jurriaan Meppelink wedstrijdsecretaris
Wedstrijdtafel
Eric Assink Coördinator
Zaalhockeycommissie
Richard Veldkamp Voorzitter
Debby Visser Lid Commissie
Marieke Jansen Lid Commissie
Esther Bertram Lid Commissie
Pauline van Schaick Lid Commissie
Dennis van der Sluis Lid Commissie