hcz headers 1920x1000 (1).jpg hcz headers 1920x1000 (2).jpg header dames 1 1920 x 1000.jpg header dames 1-21920 x 1000.jpg header dames 1-3 1920 x 1000.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header heren1.jpg header image007.jpg Header2 heren1.jpg Header3 heren1.jpg header6 heren 1.jpg headers hcz 1920x1000 - (1).jpg headers hcz 1920x1000 - (10).jpg headers hcz 1920x1000 - (11).jpg headers hcz 1920x1000 - (12).jpg headers hcz 1920x1000 - (2).jpg headers hcz 1920x1000 - (3).jpg headers hcz 1920x1000 - (5).jpg headers hcz 1920x1000 - (6).jpg headers hcz 1920x1000 - (7).jpg headers hcz 1920x1000 - (8).jpg
 
Jongste Jeugd
Junioren
Funkey kids
Top Junioren
G-Hockey
Meisjes
MO18-1 - A.M.H.C. Rood-Wit MO18-1
12:10 - ABN AMRO(veld 1)
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes
MO18-3 - WMHC MO18-3
12:40 - Stern(veld 7)
Fluiten:Fennie Uiterwijk Winkel en Nienke Osse
MO18-5 - HC Zwolle MO18-4
17:55 - Dommerholt(veld 2)
Fluiten:Rutger Naber en Chiel Beyer
MO18-7 - Mixed Hockey Club Ommen MO18-2
16:05 - Dommerholt(veld 2)
Fluiten:Norah-Linn Passchier en Marlinde Klompe
MO16-6 - Lochemse Hockey Club MO16-1
11:05 - Stern(veld 7)
Fluiten:Brechtel Dijcks en Liselot Koorn
MO16-9 - HC Ares MO16-5
12:00 - Mc Donalds(veld 3)
Fluiten:Roos Karel en Janne van der Vossen
Meisjes
MO14-1 - HC Ares MO14-1
10:35 - Dommerholt(veld 2)
Fluiten:Tim Bertram en Aldred Ubink
Meisjes
MO14-10 - Meppeler HV MO14-2
10:15 - Mc Donalds(veld 3)
Fluiten:Julius Hoksbergen en Julien van de Werken
MO14-11 - MHC Dieren MO14-1
12:50 - Nieuwenhuijse(veld 6)
Fluiten:Finn van Heerde en Emily Kleinlugtenbelt
MO14-12 - MHC De Mezen MO14-4
13:35 - Mc Donalds(veld 3)
Fluiten:Roos Koster en Vera Veen
MO14-4 - Meppeler HV MO14-3
16:00 - Nieuwenhuijse(veld 6)
Fluiten:Suze Visscher en Ellemieke Greiving
MO14-5 - MHC De Mezen MO14-3
15:10 - Mc Donalds(veld 3)
Fluiten:Jesk van der Veer en Roos Schelhaas
MO14-6 - HC Zwolle MC8
15:50 - Ewepo(veld 5)
Fluiten:Jamie Voorhorst en Floortje Alberts
MO14-7 - Apeldoorn MO14-6
14:25 - Stern(veld 7)
Fluiten:Nova Bies en Eveline Zuurmond
MO14-9 - HC Ares MO14-3
10:25 - Nieuwenhuijse(veld 6)
Fluiten:Rozemarijn Geelen en Anne-Lieke Elbrecht
Meisjes
MO12-1 - Hattemse M.H.C. MO12-1
08:30 - ABN AMRO(veld 1)
Fluiten:Yasmijn van der Blom en Marit van der Blom
Meisjes
MO12-2 - HC Zwolle MO12-7
12:25 - Dommerholt(veld 2)
Fluiten:Thijs Bakker en Stijn Damman
MO12-5 - MHC Coevorden MO12-1
14:15 - Ewepo(veld 5)
Fluiten:Lieke Smit en Anne Koster
MO12-8 - MHC Dalfsen MO12-1
14:25 - Nieuwenhuijse(veld 6)
Fluiten:Karlijn Groen en Merle Schrama
Jongste Jeugd meisjes
MO10-1 - HC Zwolle MO10-5
11:10 - Ewepo(veld 5)
Fluiten:Tycho Willebrandts
MO10-7 - Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MO10-2
11:15 - Leerentveld Vrijetijd (veld 4 Half veld)
Fluiten:Maurits van der Ham
MO9-3 - MHC Epe MO9-2
08:30 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
MO9-4 - HC Zwolle MO9-7
08:30 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
MO8-1 - Hockeyclub Holten Rijssen MO8-1
09:45 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
MO8-3 - MHC De Mezen MO8-1
10:05 - Ewepo(veld 5)
Nog geen scheids. ingepland
MO8-4 - MHC Dalfsen MO8-1
10:05 - Ewepo(veld 5)
Nog geen scheids. ingepland
MO8-5 - HC Gorssel/Epse MO8-1
09:45 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JO18-2 - !Reservering Training
14:15 - Leerentveld Vrijetijd (veld 4 Half veld)
Nog geen scheids. ingepland
JO18-3 - Hockey Club Twente JO18-2
12:40 - Ewepo(veld 5)
Fluiten:Aldred Ubink en Jeroen Pol
Jongens
JO16-1 - Larensche Mixed Hockey Club JO16-1
14:00 - ABN AMRO(veld 1)
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JO16-4 - Meppeler HV JO16-1
17:40 - ABN AMRO(veld 1)
Fluiten:Sven Damman en Stef Kloek
JO16-2 - O.H.C. Bully JO16-1
15:50 - ABN AMRO(veld 1)
Fluiten:Bob Koning en Jurriaan Meppelink
JO14-2 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO14-1
14:15 - Dommerholt(veld 2)
Fluiten:Finn Wijnands en Ruben Bakker
Jongens
JO12-1 - NMHC Nijmegen JO12-1
10:20 - ABN AMRO(veld 1)
Fluiten:Daan de Jong en Tom van Schaick
Jongens
JO12-2 - Apeldoorn JO12-1
08:45 - Dommerholt(veld 2)
Fluiten:Ninthe Scholten en Yara Jurg
Jongste jeugd jongens
JO10-1 - Hockey Club Twente JO10-1
12:45 - Leerentveld Vrijetijd (veld 4 Half veld)
Fluiten:Richard van Lingen
JO10-2 - Voorster Hockeyclub Twello JO10-1
11:10 - Ewepo(veld 5)
Fluiten:Lisa Broekhart
JO9-2 - Apeldoorn JO9-1
09:45 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
JO9-3 - MHC Nunspeet JO9-1
08:30 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
JO9-4 - Hattemse M.H.C. JO9-1
08:30 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
Trainingsleden JJ
Tg Lepelaars - !Reservering Training
08:45 - Ewepo(veld 5)
Nog geen scheids. ingepland
G-Hockey
G-Hockey - !Reservering Training
10:00 - Leerentveld Vrijetijd (veld 4 Half veld)
Nog geen scheids. ingepland
Trainingsleden JJ
Tr Rei - !Reservering Training
08:45 - Mc Donalds(veld 3)
Nog geen scheids. ingepland
WG A - !Reservering Training
08:45 - Nieuwenhuijse(veld 6)
Nog geen scheids. ingepland
Tr Ooi - !Reservering Training
08:45 - Nieuwenhuijse(veld 6)
Nog geen scheids. ingepland
Funkey Kids
Funkey Kids - !Reservering Training
08:45 - Leerentveld Vrijetijd (veld 4 Half veld)
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten