Wedstrijdprogramma
hcz headers 1920x1000 (1).jpg hcz headers 1920x1000 (2).jpg header dames 1 1920 x 1000.jpg header dames 1-21920 x 1000.jpg header dames 1-3 1920 x 1000.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header heren1.jpg header image007.jpg Header2 heren1.jpg Header3 heren1.jpg header6 heren 1.jpg headers hcz 1920x1000 - (1).jpg headers hcz 1920x1000 - (10).jpg headers hcz 1920x1000 - (11).jpg headers hcz 1920x1000 - (12).jpg headers hcz 1920x1000 - (2).jpg headers hcz 1920x1000 - (3).jpg headers hcz 1920x1000 - (5).jpg headers hcz 1920x1000 - (6).jpg headers hcz 1920x1000 - (7).jpg headers hcz 1920x1000 - (8).jpg
 

Wedstrijdschema

Jongste Jeugd
Tg Lepelaars - Reservering Training
08:45 - KG5
Thuis
Tr Ooi - Reservering Training
08:45 - KG3
Thuis
Tr Rei - Reservering Training
08:45 - KG6
Thuis
Tr Tur - Reservering Training
08:45 - KG6
Thuis
WG A - Reservering Training
08:45 - KG3
Thuis
Funkey kids
Funkey Kids - Reservering Training
08:45 - KW4
Thuis
Top Junioren
MA1 - Amsterdam MA1
12:10
Uit
MB1 - HIC MB1
12:10 - KW1
Thuis
MB2 - Union MB2
10:45
Uit
MC1 - Zutphen MC1
10:30
Uit
MC2 - Wijchen MC1
12:25 - KW2
Thuis
MD1 - De Mezen MD1
10:35 - KW2
Thuis
MD2 - Ares MD1
10:20 - KW1
Thuis
Junioren
MA2 - De Meeuwen MA1
16:05 - KW2
Thuis
MA3 - SALLAND MA1
11:05 - KG3
Thuis
MA4 - Twello MA2
14:30
Uit
MA5 - Apeldoorn MA3
16:15
Uit
MA6 - Meppel MA2
17:40 - KW1
Thuis
MA8 - Apeldoorn MA5
12:40 - KG3
Thuis
MA9 - Zutphen MA4
17:00
Uit
MB3 - Meppel MB1
17:25 - KG3
Thuis
MB4 - Mixed Hockey Club Ommen MB2
15:50 - KG3
Thuis
MB5 - Dalfsen MB1
15:00
Uit
MB6 - HCHN MB3
14:15 - KG3
Thuis
MB7 - Losser MB1
14:15
Uit
MB8 - Ares MB7
14:55 - KG7
Thuis
MB9 - Nunspeet MB1
11:30
Uit
MC10 - Mixed Hockey Club Ommen MC2
10:05 - KG5
Thuis
MC11 - HC Kampen MC2
08:45 - KW2
Thuis
MC3 - HHC Haackey MC1
15:15
Uit
MC4 - Apeldoorn MC2
10:05 - KG6
Thuis
MC5 - MHC EDE MC2
15:05 - KG6
Thuis
MC6 - SALLAND MC1
11:30
Uit
MC7 - HCHN MC1
12:00
Uit
MC8 - Meppel MC2
15:05 - KG5
Thuis
MC9 - Apeldoorn MC3
13:15
Uit
MD10 - Twello MD1
10:45
Uit
MD11 - Losser MD2
12:30
Uit
MD12 - De Mezen MD3
08:30
Uit
MD3 - Ares MD2
10:30
Uit
MD4 - Flevoland MD1
11:00
Uit
MD5 - De Mezen MD5
13:30 - KG6
Thuis
MD6 - Westerduiven MD2
09:00
Uit
MD7 - Hattemse M.H.C. MD2
08:30 - KW1
Thuis
MD8 - De Meeuwen MD1
11:40 - KG5
Thuis
MD9 - Apeldoorn MD3
10:15
Uit
Jongste Jeugd
M6E1 - Meppel M6E1
09:00 - KG7
Thuis
M6E2 - De Mezen M6E1
08:45
Uit
M6E3 - HCHN M6E1
09:30
Uit
M6E4 - HC Kampen M6E1
09:00
Uit
M6E5 - Apeldoorn M6E4
10:10 - KG7
Thuis
M6E6 - Hattemse M.H.C. M6E1
09:00 - KG7
Thuis
M6E7 - Flevoland M6E1MIX
10:10 - KG7
Thuis
M6E8 - Apeldoorn M6E2
10:00
Uit
M6E9 - Ares M6E5
10:10 - KG7
Thuis
M8E1 - De Mezen M8E2
11:15 - KW4
Thuis
M8E2 - Meppel M8E2
09:50 - KW4
Thuis
M8E3 - Meppel M8E3
12:40 - KW4
Thuis
M8E4 - SALLAND M8E1
09:45
Uit
M8E5 - HC Gorssel/Epse M8E1
10:00
Uit
M8E6 - Ares M8E1
14:05 - KW4
Thuis
MF1 - Meppel MF3
10:05 - KG3
Thuis
MF2 - Meppel MF4
08:30
Uit
MF3 - Nunspeet MF1MIX
09:00
Uit
MF4 - Flevoland MF2MIX
10:05 - KG3
Thuis
MF5 - Hattemse M.H.C. MF1
09:00 - KG7
Thuis
MF6 - Apeldoorn MF3
09:45
Uit
Top Junioren
JA1 - GHBS JA1
12:10
Uit
JB1 - Oranje-Rood JB1
14:00 - KW1
Thuis
JC1 - Union JC1
14:15 - KW2
Thuis
JD1 - Almelo JD1
10:50
Uit
Junioren
JA2 - Hockey Club Twente JA1
15:50 - KW1
Thuis
JA3 - SALLAND JA1
14:00
Uit
JB2 - Xenios JB2
14:20
Uit
JB3 - Hockey Club Twente JB1
11:25 - KG7
Thuis
JB4 - De Meeuwen JB1
10:45
Uit
JC2 - MHC EDE JC1
12:10
Uit
JC3 - Meppel JC1
13:20 - KG7
Thuis
JD3 - De Meeuwen JD1
13:30 - KG5
Thuis
JD4 - De Mezen JD1
11:40 - KG6
Thuis
Jongste Jeugd
J8E1 - Flevoland J8E1
09:15
Uit
J8E2 - Hattemse M.H.C. J8E1
11:00
Uit
JE3 - HC Gorssel/Epse J6E1
09:00
Uit
JF1 - HC Gorssel/Epse JF1
10:10
Uit
JF2 - Apeldoorn JF2
10:30
Uit
G-Hockey
G-Hockey - Hockey Club Twente G2
10:30
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten