Wedstrijdprogramma
hcz headers 1920x1000 (1).jpg hcz headers 1920x1000 (2).jpg header dames 1 1920 x 1000.jpg header dames 1-21920 x 1000.jpg header dames 1-3 1920 x 1000.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header heren1.jpg header image007.jpg Header2 heren1.jpg Header3 heren1.jpg header6 heren 1.jpg headers hcz 1920x1000 - (1).jpg headers hcz 1920x1000 - (10).jpg headers hcz 1920x1000 - (11).jpg headers hcz 1920x1000 - (12).jpg headers hcz 1920x1000 - (2).jpg headers hcz 1920x1000 - (3).jpg headers hcz 1920x1000 - (5).jpg headers hcz 1920x1000 - (6).jpg headers hcz 1920x1000 - (7).jpg headers hcz 1920x1000 - (8).jpg
 

Wedstrijdschema

Overig
Funkey Kids - Reservering
08:45 - KW4
Thuis
Spec 60 heel - Reservering Kennismaking hockey jj
09:45 - KW4
Thuis
Tg Lepelaars - Reservering
08:45 - KG6
Thuis
Tr Ooi - Reservering
08:45 - KG5
Thuis
Tr Rei - Reservering
08:45 - KG5
Thuis
WG A - Reservering
08:45 - KG6
Thuis
Meisjes F
MF3 - Oefenwedstrijd MF4
10:30 - KW1
Thuis
MF4 - Oefenwedstrijd MF3
09:00 - KW1
Thuis
MF5 - Oefenwedstrijd MF6
10:30 - KG7
Thuis
MF6 - Oefenwedstrijd MF5
10:30 - KG7
Thuis
MF7 - Oefenwedstrijd JF2
09:00 - KW1
Thuis
Meisjes E
M8E1 - Oefenwedstrijd M8E3
10:15 - KG5
Thuis
M8E3 - Oefenwedstrijd M8E1
10:15 - KG5
Thuis
M8E4 - Oefenwedstrijd M8E7
11:15 - KW4
Thuis
M8E7 - Oefenwedstrijd M8E4
11:15 - KW4
Thuis
ME8 - Oefenwedstrijd ME9
10:15 - KG5
Thuis
ME9 - Oefenwedstrijd ME8
10:15 - KG5
Thuis
Meisjes D
MD1 - Oefenwedstrijd MD2
10:00 - KW1
Thuis
MD10 - Oefenwedstrijd MD12
10:00 - KW2
Thuis
MD12 - Oefenwedstrijd MD10
10:00 - KW2
Thuis
MD13 - Oefenwedstrijd MD9
10:00 - KG3
Thuis
MD2 - Oefenwedstrijd MD1
10:00 - KW1
Thuis
MD5 - Oefenwedstrijd MD8
12:00 - KG3
Thuis
MD8 - Oefenwedstrijd MD5
12:00 - KG3
Thuis
MD9 - Oefenwedstrijd MD13
10:00 - KG3
Thuis
Meisjes C
MC4 - Oefenwedstrijd MC5
14:00 - KW1
Thuis
MC5 - Oefenwedstrijd MC4
14:00 - KW1
Thuis
Meisjes B
MB6 - Oefenwedstrijd MB8
12:00
Thuis
MB8 - Oefenwedstrijd MB6
12:00 - KW2
Thuis
Meisjes A
MA2 - Oefenwedstrijd JB2
12:00 - KW1
Thuis
Jongens F
JF2 - Oefenwedstrijd MF7
09:00 - KW1
Thuis
Jongens E
J8E1 - Oefenwedstrijd Mix8E1
09:00 - KG7
Thuis
Jongens D
JD1 - Oefenwedstrijd JC3
14:00 - KW2
Thuis
Jongens C
JC3 - Oefenwedstrijd JD1
14:00 - KW2
Thuis
Jongens B
JB2 - Oefenwedstrijd MA2
12:00 - KW1
Thuis
Overig
mix8E1 - Oefenwedstrijd J8E1
09:00 - KG7
Thuis
G-Hockey - Reservering Training
10:15 - KG6
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten