H30-2
hcz headers 1920x1000 (1).jpg hcz headers 1920x1000 (2).jpg header dames 1 1920 x 1000.jpg header dames 1-21920 x 1000.jpg header dames 1-3 1920 x 1000.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header heren1.jpg header image007.jpg Header2 heren1.jpg Header3 heren1.jpg header6 heren 1.jpg headers hcz 1920x1000 - (1).jpg headers hcz 1920x1000 - (10).jpg headers hcz 1920x1000 - (11).jpg headers hcz 1920x1000 - (12).jpg headers hcz 1920x1000 - (2).jpg headers hcz 1920x1000 - (3).jpg headers hcz 1920x1000 - (5).jpg headers hcz 1920x1000 - (6).jpg headers hcz 1920x1000 - (7).jpg headers hcz 1920x1000 - (8).jpg
 

H30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Eelco Grégoire
Manager Eric Lagerweij

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Wageningen H30-2 Bemmel H30-1 12:00
Almelo H30-1 Ede H30-1 12:30
Arnhem H30-2 Zwolle H30-2 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Almelo H30-1 8 24 8 0 0
2 Bemmel H30-1 8 15 4 3 1
3 Zwolle H30-2 8 12 3 3 2
4 Arnhem H30-2 8 6 1 3 4
5 Wageningen H30-2 8 4 1 1 6
6 Ede H30-1 8 1 0 4 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt AHC Velp H30-2 13:00 uit
10 mrt MHC EDE H30-1 12:15 thuis - ABN AMRO(veld 1)
17 mrt MHC Almelo H30-1 12:30 uit
24 mrt AHC Velp H30-2 n.n.b thuis
7 apr MHC EDE H30-1 11:30 thuis - ABN AMRO(veld 1)
14 apr WMHC H30-2 10:00 uit
21 apr MHC Bemmel 800 H30-1 n.n.b thuis
26 mei MHC Bemmel 800 H30-1 12:30 uit
2 jun MHC EDE H30-1 n.n.b uit
9 jun MHC Almelo H30-1 n.n.b thuis
16 jun AHC Velp H30-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Almelo H30-1 Arnhem H30-2 (4-1)final
Bemmel H30-1 Wageningen H30-2 (1-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Wageningen H30-2 Zwolle H30-2 (1-6)final
Ede H30-1 Almelo H30-1 (1-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Zwolle H30-2 Bemmel H30-1 (3-3)final
Almelo H30-1 Wageningen H30-2 (3-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Bemmel H30-1 Almelo H30-1 (0-2)final
Ede H30-1 Arnhem H30-2 (3-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Almelo H30-1 Zwolle H30-2 (4-2)final
Arnhem H30-2 Wageningen H30-2 (4-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Zwolle H30-2 Ede H30-1 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Bemmel H30-1 Arnhem H30-2 (3-1)final
Wageningen H30-2 Ede H30-1 (4-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Arnhem H30-2 Zwolle H30-2 (2-3)final
Ede H30-1 Bemmel H30-1 (2-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Arnhem H30-2 Almelo H30-1 (1-5)final
Wageningen H30-2 Bemmel H30-1 (1-4)final
Ede H30-1 Zwolle H30-2 (1-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Almelo H30-1 Ede H30-1 (6-2)final
Zwolle H30-2 Wageningen H30-2 (7-2)final
Bemmel H30-1 Arnhem H30-2 (1-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Wageningen H30-2 Almelo H30-1 (0-7)final
Bemmel H30-1 Zwolle H30-2 (3-0)final
Ede H30-1 Arnhem H30-2 (1-1)final